Zespół Szkół

Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie

Propozycja ubezpieczenia NNW dla uczniów na rok szkolny 2020/2021

Propozycja ubezpieczenia NNW dla uczniów na rok szkolny 2020/2021

Drodzy Rodzice!
DSA Investment S.A. to multiagencja ubezpieczeniowa obecna na polskim rynku od 2011 r. Mimo, że współpracujemy z większością towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce, co rok dajemy do Państwa dyspozycji dwie lub trzy oferty, które zdaniem naszych analityków najlepiej odpowiadają Państwa potrzebom.
Także i w tym roku, biorąc pod uwagę należyty poziom ochrony, który Państwo jako Rodzice, chcecie zapewnić swoim dzieciom, ale również komfort i wygodę w zawieraniu umowy ubezpieczenia, oddajemy do Państwa dyspozycji ofertę, która według nas doskonale realizuje te założenia.
Jest to oferta InterRisk. Oprócz kilku zalet, o których niżej, polisa jest całkowicie wirtualna tj. każde z Państwa może wygodnie dokonać wyboru interesującej opcji ubezpieczenia oraz opłacić składkę. Znikają podpisy na listach osób ubezpieczonych i inne formalności, którymi się Państwo do tej pory przejmowali. Wystarczy komputer i kilka wolnych chwil.

Czytaj więcej...

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 w dniu 1 września 2020 r.

Czytaj więcej...

Informacja dla I i II klasy technikum weterynarii

Anatomia i fizjologia zwierząt

Uwaga uczniowie klas I i II technikum weterynarii (zarówno po gimnazjum jak i szkole podstawowej), proszę o zakupienie podręcznika z przedmiotów zawodowych:

ANATOMIA I FIZJOLOGIA ZWIERZĄT , H. Przespolewska, K. Barszcz, PWRiL Warszawa

Czytaj więcej...

Uwaga konkurs!!!

Uwaga konkurs!!!

Moja Wizja

ZEROOO

Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży

Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika

2020

JESTEŚ ZAINTERESOWANY UDZIAŁEM W KONKURSIE ZGŁOŚ SIĘ DO p. M. KOLANOWSKIEJ LUB p. R. BIERNACKIEGO

Czytaj więcej...

List Ministra na zakończenie roku szkolnego

Jan Krzysztof Ardanowski Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Drodzy Uczniowie szkół rolniczych!

Jeszcze chwila i rok szkolny 2019/2020 stanie się historią.

Jego ostatnie miesiące były szczególnie trudne – pandemia postawiła Nauczycieli i Uczniów przed koniecznością nauczania i uczenia się w trybie online. Jestem pełen podziwu, że wszyscy Państwo – Dyrektorzy, Nauczyciele i Uczniowie, nie mając przecież doświadczenia w takim systemie edukacji,  podjęliście z sukcesem to wyzwanie.

Doceniam wysiłek i kreatywność Pedagogów w przekazywaniu młodzieży wiedzy, w kształtowaniu ich obywatelskich i prospołecznych postaw, za przygotowanie podopiecznych do godnego życia we współczesnym świecie.

Czytaj więcej...

Ostatni dzwonek w tym roku szkolnym

Koniec roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Uczniowie!

Mamy za sobą 10 miesięcy wytężonej pracy. Był to wyjątkowo trudny rok, rok, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym trudnościom i wyzwaniom związanym między innymi z innym trybem nauki. Było to nowe wezwanie zarówno dla Was jak i dla Waszych nauczycieli. Równie nietypowe jest jego zakończenie - inne niż wszystkie do tej pory, ponieważ nie możemy spotkać się z Wami osobiście, nie możemy uścisnąć Wam dłoni i pogratulować otrzymania promocji do klasy wyższej, osiągniętych sukcesów, nie możemy wręczyć nagród, nie możemy świętować zakończenia roku szkolnego w tradycyjnej formie. Mimo to, pragnę przekazać Wam słowa wsparcia oraz gratulacje i serdeczne życzenia.

Czytaj więcej...