Zespół Szkół

Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie

Uwaga konkurs!!!

Uwaga konkurs!!!

Moja Wizja

ZEROOO

Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży

Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika

2020

JESTEŚ ZAINTERESOWANY UDZIAŁEM W KONKURSIE ZGŁOŚ SIĘ DO p. M. KOLANOWSKIEJ LUB p. R. BIERNACKIEGO

Czytaj więcej...

List Ministra na zakończenie roku szkolnego

Jan Krzysztof Ardanowski Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Drodzy Uczniowie szkół rolniczych!

Jeszcze chwila i rok szkolny 2019/2020 stanie się historią.

Jego ostatnie miesiące były szczególnie trudne – pandemia postawiła Nauczycieli i Uczniów przed koniecznością nauczania i uczenia się w trybie online. Jestem pełen podziwu, że wszyscy Państwo – Dyrektorzy, Nauczyciele i Uczniowie, nie mając przecież doświadczenia w takim systemie edukacji,  podjęliście z sukcesem to wyzwanie.

Doceniam wysiłek i kreatywność Pedagogów w przekazywaniu młodzieży wiedzy, w kształtowaniu ich obywatelskich i prospołecznych postaw, za przygotowanie podopiecznych do godnego życia we współczesnym świecie.

Czytaj więcej...

Ostatni dzwonek w tym roku szkolnym

Koniec roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Uczniowie!

Mamy za sobą 10 miesięcy wytężonej pracy. Był to wyjątkowo trudny rok, rok, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym trudnościom i wyzwaniom związanym między innymi z innym trybem nauki. Było to nowe wezwanie zarówno dla Was jak i dla Waszych nauczycieli. Równie nietypowe jest jego zakończenie - inne niż wszystkie do tej pory, ponieważ nie możemy spotkać się z Wami osobiście, nie możemy uścisnąć Wam dłoni i pogratulować otrzymania promocji do klasy wyższej, osiągniętych sukcesów, nie możemy wręczyć nagród, nie możemy świętować zakończenia roku szkolnego w tradycyjnej formie. Mimo to, pragnę przekazać Wam słowa wsparcia oraz gratulacje i serdeczne życzenia.

Czytaj więcej...

Krajowe Dni Pola - informacje

Krajowe Dni Pola - informacje

Informacje na temat Krajowych Dni Pola oraz bank potrzebnych materiałów o odmianach roślin uprawnych, systemów ochrony i nawożenia i wiele innych informacji znaleźć można na stronie www.dnipola.kpodr.pl

W załączeniu pismo nr: PT-420-3-1854/20

 

Wykaz podręczników na rok szkolny 2020/2020

ROK SZKOLNY 2020/2021- Wykaz podręcników

W dniu dzisiejszym udostępniamy wykaz podręczników dla przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych na rok szkolny 2020/2021. Ze względu na trwającą rekrutację wykaz podręczników zostanie uzupełniony po jej zakończeniu.

Wykaz dostępny jest w strefie ucznia, zakładka Wykaz podręczników. Zachęcamy do niezwłocznego zapoznania się z niniejszym dokumentem.

Komunikat

KONSULTACJE DLA KLAS 4 TECHNIKUM MECHANIZACJI ROLNICTWA I AGROTRONIKI

KONSULTACJE DLA KLAS 4 TECHNIKUM MECHANIZACJI ROLNICTWA I AGROTRONIKI

17 CZERWIEC 2020 R.

GODZINA: 11:00

WARSZTATY SZKOLNE