Zespół Szkół

Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie

Świat się kręci wokół wsi - konkurs filmowy

Świat się kręci wokół wsi - konkurs filmowy

Weź udział w II ogólnopolskim konkursie filmowym „Świat się kręci wokół wsi”!

W imieniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który jest Organizatorem konkursu, zapraszamy do udziału w II ogólnopolskim, amatorskim konkursie filmowym „Świat się kręci wokół wsi”. Nagraj i prześlij swój film do Organizatora konkursu. Pokaż, jak zmienia się polska wieś.

Czytaj więcej...

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego to ważny moment w życiu naszej społeczności szkolnej, a zwłaszcza uczniów klas I. Zamykają się za nimi drzwi jednej klasy, a otwierają- drugiej. Dlatego też na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2021/2022 podsumowano wyniki całorocznej pracy i sporządzono bilans sukcesów i wyzwań, z jakimi przyszło zmierzyć się naszym pierwszakom. Uczniom ze średnią ocen powyżej 4,75 wręczono wyróżnienia i nagrody. Docenieni zostali również uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen w przedziale 4,00-4,74, a także osoby, które wypracowały frekwencję powyżej 95% i 99%.

Czytaj więcej...

Jesteśmy najlepsi!

Jesteśmy najlepsi!

Nasza szkoła zwyciężyła w konkursie dla szkół – Faza na rozwój. Organizatorem i fundatorem nagród jest firma Agrii Polska Sp. z o.o. producent nasion i nawozów rolniczych, dystrybutor środków ochrony roślin.

Konkurs polegał na zainstalowaniu oraz założeniu profilu użytkownika w aplikacji Agriibaza. Z naszej szkoły do konkursu przystąpiło 108 osób!

Wśród wszystkich szkół – uczestników okazaliśmy się najlepsi. Nagroda w konkursie są:

Czytaj więcej...

Ostatnie pożegnanie Wandy Puzio

Wanda Puzio

Z żalem zawiadamiamy, że 20 czerwca 2022 r.
przeżywszy 80 lat zmarła nasza wieloletnia koleżanka, emerytowana nauczycielka, wspaniały pedagog

Wanda Puzio
1942-2022

Msza św. żałobna zostanie odprawiona w piątek, 24 czerwca 2022 r.
o godz. 11.00 w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Pleszewie, po której nastąpi pogrzeb na cmentarzu przy ul. Piaski.

 

Żonkile - łączy nas pamięć

Żonkile - łączy nas pamięć

Właśnie dotarły podziękowania dla uczniów naszej szkoły za udział w dziesiątej, jubileuszowej, akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile.Tegoroczna akcja Żonkile odbywała się w czasie, gdy w naszej części kontynentu znów giną ludzie – gdzie ponownie mordowani są mężczyźni, kobiety i dzieci. Udział w kampanii był formą naszej manifestacji i naszego sprzeciwu przeciwko wojnie i wszelkiej agresji.

Czytaj więcej...

Akcja wymiany osłon WOM

Akcja wymiany osłon WOM w Marszewie

W rolnictwie najważniejsze to bezpieczeństwo!

Wczoraj w naszej szkole trwała akcja wymiany osłon WOM.

Patroni akcji: Państwowa Inspekcja Pracy, Wielkopolska Izba Rolnicza w Poznaniu.

Czytaj więcej...