Zespół Szkół

Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie

Mistrzostwa szkoły w siatkówce chłopców.

Mistrzostwa szkoły w siatkówce chłopców

W czwartek 12 grudnia odbyły się finały mistrzostw szkoły w siatkówce chłopców. Rywalizowały zespoły klas 4BR, 3Ba i 2BA - zwycięzcy eliminacji grupowych. W pierwszym meczu 2 Ba pokonała 3Ba 2:0 (25:21; 25:19). W drugim meczu 4BR pokonała 3Ba 2:0 (26:24; 2519). W meczu o pierwsze miejsce 4BR zwyciężyła 2Ba 2:0 (25:10; 25:11) i tym samym zdobyła Mistrzostwo szkoły w roku szkolnym 2019/20.

Czytaj więcej...

Spotkanie podsumowujące osiągnięcia sportowe

10 grudnia 2019 roku w Poznaniu odbyło się spotkanie podsumowujące osiągnięcia sportowe mijającego roku

10 grudnia 2019 roku w Poznaniu odbyło się spotkanie podsumowujące osiągnięcia sportowe mijającego roku. W klasyfikacji szkół zajęliśmy 5 miejsce! Okazały puchar wręczył Przewodniczący Wielkopolskiego Zrzeszenia LZS w Poznaniu Tadeusz Tomaszewski - poseł na sejm RP.

Robert Michalak.

Wyróżnienie w konkursie "Energia mojej przyszłości – Wielkopolska 2050"

Energia mojej przyszłości – Wielkopolska 2050

W dniu 6 grudnia podczas Zgromadzenia Ogólnego Wielkopolskiej Platformy Wodorowej w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie " Energia mojej przyszłości – Wielkopolska 2050". Naszą szkołę z sukcesem reprezentowały dwie grupy z klasy czwartej Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej. Pomysły uczniów na wykorzystanie wodoru jako paliwa przyszłości zostały bardzo wysoko ocenione.

Czytaj więcej...

Szkolenie dla szkół rolniczych w Brwinowie

GLEBA JAKO ELEMENT ŁĄCZĄCY PRODUKCJĘ ŻYWNOŚCI Z WYMAGANIAMI KLIMATYCZNYMI

W dniach 25-26.11.2019. odbyło się szkolenie dla szkół rolniczych organizowane przez Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie - ”GLEBA JAKO ELEMENT ŁĄCZĄCY PRODUKCJĘ ŻYWNOŚCI Z WYMAGANIAMI KLIMATYCZNYMI (MITYGACJA I ADAPTACJA DO ZMIAN KLIMATU)”. Szkolenie przeprowadzili naukowcy z IUNG w Puławach.

Czytaj więcej...

Spotkanie z policją

W ramach działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem w sieci oraz z zażywaniem środków psychoaktywnych dnia 19 listopada w naszej szkole odbyło się spotkanie dla rodziców z przedstawicielami KPP

W ramach działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem w sieci oraz z zażywaniem środków psychoaktywnych dnia 19 listopada w naszej szkole odbyło się spotkanie dla rodziców z przedstawicielami KPP w Pleszewie. Nasi goście scharakteryzowali zjawisko cyberprzemocy, które może wyrządzić ogromne szkody, ponieważ przemoc ta jest bardzo dotkliwa.

Czytaj więcej...