Zespół Szkół

Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie

Godziny dostępności nauczyciela

IMIĘ I NAZWISKO MIEJSCE DZIEŃ GODZINA
ADAMCZAK DARIUSZ 9 D WTOREK 15:00-16:00
BĄBA KATARZYNA DYŻURKA INTERNAT ŚRODA 21:00-22:00
BORKOWSKA GRAŻYNA      
BORKOWSKI ANDRZEJ 3A ŚRODA 15:00-16:00
BIERNACIK PATRYCJA 31 A CZWARTEK 15:00-16:00
BIERNACKI RADOSŁAW 29 A ŚRODA 15:00-16:00
BŁASZCZYK MONIKA 23A PONIEDZIAŁEK 15:00-16:00
CZAJKA PAULINA 31A ŚRODA 15:05-16:05
DAROWNA ANNA POKÓJ NAUCZYCIELSKI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO WTOREK 15:00-16:00
FAJKA EWELINA INTERNAT-DYŻURKA WYCHOWAWCÓW CZWARTEK 17:00-18:00
FILIPIAK EDYTA 4A WTOREK 15:15-16:00
GOGOLIŃSKA BOGUSŁAWA 103D WTOREK 15:00-16:00
JENEROWICZ BOGUMIŁA      
JUSZCZAK JAROSŁAW 25A WTOREK 15:00-16:00
KACZMAREK DARIA POKÓJ PEDAGOGA SPECJALNEGO CZWARTEK 15:00-16:00
KLAUZA ANNA      
KOLANOWSKA MARLENA BIBLIOTEKA WTOREK 15:00-16:00
KORZENIEWSKI HUBERT 29A WTOREK 15:00-16:00
KRZEMIŃSKI EDWARD POKÓJ NAUCZYCIELSKI BUD:A PIĄTEK 15:05-16:05
KUŹMIK MARTA 107D ŚRODA 15:00-16:00
LATAŃSKA JOANNA      
MALINOWSKA SŁAWOMIRA 4A PIĄTEK 15:05-16:05
MICHALAK ROBERT SALA GIMNASTYCZNA PONIEDZIAŁEK 15:05-16:05
MUSZALSKI WŁODZIMIERZ      
OLEJNICZAK DARIA 3A ŚRODA 15:00-16:00
OLEKSY JERZY      
OSUCH AGNIESZKA 110D WTOREK 15:00-16:00
OSUCH ILONA      
PACHOLEWICZ ALICJA      
PAŁKA-MAGRYŚ KATARZYNA POKÓJ NAUCZYCIESLKI BUD:A PIĄTEK 15:00-16:00
PAWŁOWSKA- GOŹDZIELA ANNA 25A PONIEDZIAŁEK 15:05-16:05
PERA IWONA GABINET WICEDYREKTORA WTOREK 15:00-16:00
PERA MARZENA 31A WTOREK 15:05-16:05
PIETORWSKA BARBARA DYŻURKA INTERNAT WTOREK 21:00-22:00
PRAIS MARIOLA 003 B ŚRODA 15:00-16:00
PRZYBYŁ MARCIN POKÓJ NAUCZYCIELSKI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO ŚRODA 15:00-16:00
RADOMSKA BARBARA POKÓJ NAUCZYCIELSKI WTOREK 15:05-15:55
RAZIK ŁUKASZ 27A WTOREK 15:00-16:00
REGUS MARCIN 24A PONIEDZIAŁEK 15:05-16:05
RESZEL VIOLETTA 19A WTOREK 15:00-16:00
RĘBIASZ WOJCIECH 23A WTOREK 15:00-16:00
RUTKOWSKI ZENON 30A ŚRODA 15:00:16:00
SOBIEJEWSKA ANNA 21A PONIEDZIAŁEK-
PIĄTEK
7:00-7:45
SPYCHALSKI ARKADIUSZ 2D WTOREK 15:05-16:05
STEMPNIAK-ŻMINKOWSKA NATALIA 004B WTOREK 15:00-16:00
STYŚ KRZYSZTOF 22A CZWARTEK 15:05-16:05
SZCZEPANIAK WERONIKA 005B PONIEDZIAŁEK 15:00-16:00
SZYMCZAK SYLWIA POKÓJ NAUCZUCIELSKI WTOREK 15:00-16:00
TRAWIŃSKI SEBASTIAN      
WĄTOR MONIKA      
WRZESZCZYŃSKA MALWINA 3A PONIEDZIAŁEK 15:00-16:00
WIERZBICKA ESTELLA 19A WTOREK 15:00-16:00
WOJCIESZAK ALICJA 23A PONIEDZIAŁEK 15:00-16:00
WOLIŃSKA AGNIESZKA POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĄTEK 15:00-16:00
ZDUNEK DANUTA 107B PONIEDZIAŁEK 15:00-16:00
ZDUNEK DOBROMIRA 22A WTOREK 15:00-16:00
ZIMNA SYLWIA 30A WTOREK 15:00-16:00
ŻARNOWSKA ANNA 3A CZWARTEK 15:00-16:00