Zespół Szkół

Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie

Godziny dostępności nauczyciela

GODZINA KONSULTACJI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

Rok szkolny.2023/2024, II półrocze

 

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

1.       Pera Iwona wtorek 15:00-16:00 002A
2.       Ewa Jagielska

środa

czwartek

7:45-8:15

7:45-8:15

002A
3.       Marlena Kolanowska

wtorek

środa

7:45-8:15

7:45-8:15

210A
4.       Adamczak Dariusz piątek 7:15-8:15 internat
5.       Bąba Katarzyna piątek 7:00-8:00 101A
6.       Biernacki Radosław czwartek 7:15-8:15 209A
7. Błaszczyk Monika

poniedziałek

czwartek

7:45-8:15

7:45-8:15

208A
8. Czajka Paulina

środa

czwartek

7:45-8:15

7:45-8:15

106B
9. Darowna Anna wtorek 15:10-16:10 pokój nauczycieli wych.fizycznego
10. Dymny Sławomir

poniedziałek

wtorek

7:30-8:00

7:30-8:00

warsztaty
11. Fajka Ewelina czwartek 16:00-17:00 internat
12. Filipiak Edyta wtorek 15:00-16:00 warsztaty
13. Gajny Waldemar

poniedziałek

wtorek

7:30-8:00

7:30-8:00

warsztaty
14. Gogolińska Bogusława wtorek 7:15-8:15 103D
15. Ks. Hojeński Karol czwartek 7:15-8:15 002B
16. Jagielski Grzegorz czwartek 15:00-16:00 207A

17.

Jakubowska-Cieślak Monika

wtorek 7:20-8:20 103B
18. Juszczak Jarosław piątek

7:15-8:15

warsztaty
19. Juszczak Małgorzata piątek 16:00-16:30 110D
20. Kaczmarek Daria wtorek 16:00-17:00 internat
21. Karolczak Krystian

poniedziałek

wtorek

7:30-8:00

7:30-8:00

warsztaty
22. Klauza Anna

poniedziałek

15:10-16:10 210A
23. Konopczyński Przemysław

środa

15:10-15:40 207A
24. Korzeniewski Hubert czwartek 7:15-8:15 106B
25. Krzemiński Edward

środa

7:15-8:15 106B
26. Kuberka Iwona wtorek 15:10-16:10 110A
27. Kuźmik Marta

czwartek

piątek

7:45-8:15

7:45-8:15

107D

28.

Liskowska Magdalena środa 16:00-17:00 110D
29. Malinowska Sławomira piątek 16:25-17:25 002A
30. Michalak Robert

poniedziałek

14:15-15:15 sala gimnastyczna
31. Nowak Joanna      
32. Nowicka Malwina

poniedziałek

wtorek

7:30-8:00

7:30-8:00

warsztaty
33. Olejniczak Daria wtorek

7:45-8:15

110D
34. Oleksy Jerzy czwartek 7:20-8:20 warsztaty
35. Osuch Agnieszka wtorek 7:15-8:15 111D
36. Osuch Ilona wtorek 15:00-16:00 internet
37. Pacholewicz- Przybył Alicja      
38. Pałka Katarzyna

środa

15:10-15:40 001B
39. Pawłowska -Goździela Anna czwartek 7:15-8:15 113A
40. Pera Marzena piątek 7:15-8:15 112A
41. Pietrowska Barbara czwartek 7:00-8:00 101A
42. Prais Mariola

środa

15:00-16:00 003B
43. Przybył Marcin czwartek 15:05-16:05 pokój nauczycieli wych.fizycznego
44. Razik Łukasz czwartek 7:15-8:15 207A
45. Regus Marcin wtorek 15:00-16:00 001B
46. Reszel Violetta wtorek 14:00-15:00 103A
47. Sobiejewska Anna czwartek 7:00-8:00 109A
48. Spychalski Arkadiusz

środa

15:05-16:05 003D
49. Stempniak-Żminkowska Natalia

środa

piątek

7:45-8:15

7:45-8:15

004B
50. Styś Krzysztof czwartek 15:10-16:10 warsztaty
51. Szczepaniak Weronika czwartek

7:15-8:15

005B
52. Szymczak Sylwia

środa

7:15-8:15

103B
53. Trawiński Sebastian

środa

7:15-8:15

warsztaty
54. Wierzbicka Estella wtorek 7:00-8:00 102A
55. Witwicki Paweł

poniedziałek

7:00-8:00 biblioteka
56. Wojciechowska – Szelerska Agata czwartek 15:10-16:10 111A
57. Wojcieszak Alicja

środa

13:30-14:30 208A
58. Zdunek Danuta

poniedziałek

środa

7:45-8:15

7:45-8:15

107B
59. Zdunek Dobromira czwartek 15:10-16:10 211A
60. Zimna Sylwia wtorek 14:00-15:00 001D