Zespół Szkół

Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie

Propozycja ubezpieczenia NNW dla uczniów na rok szkolny 2020/2021

Propozycja ubezpieczenia NNW dla uczniów na rok szkolny 2020/2021

Drodzy Rodzice!
DSA Investment S.A. to multiagencja ubezpieczeniowa obecna na polskim rynku od 2011 r. Mimo, że współpracujemy z większością towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce, co rok dajemy do Państwa dyspozycji dwie lub trzy oferty, które zdaniem naszych analityków najlepiej odpowiadają Państwa potrzebom.
Także i w tym roku, biorąc pod uwagę należyty poziom ochrony, który Państwo jako Rodzice, chcecie zapewnić swoim dzieciom, ale również komfort i wygodę w zawieraniu umowy ubezpieczenia, oddajemy do Państwa dyspozycji ofertę, która według nas doskonale realizuje te założenia.
Jest to oferta InterRisk. Oprócz kilku zalet, o których niżej, polisa jest całkowicie wirtualna tj. każde z Państwa może wygodnie dokonać wyboru interesującej opcji ubezpieczenia oraz opłacić składkę. Znikają podpisy na listach osób ubezpieczonych i inne formalności, którymi się Państwo do tej pory przejmowali. Wystarczy komputer i kilka wolnych chwil.

Czytaj więcej...

Bezpieczny powrót do szkoły informacje związane z COVID-19

bezpieczny powrot do szkol schemat postepowania

Czytaj więcej...

Informacja dot. dożywiania uczniów od września 2020 r.

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pleszewie, informuje zainteresowanych rodziców lub prawnych opiekunów dzieci uczęszczających do:

  • przedszkoli,
  • szkół podstawowych,
  • gimnazjów czy szkół ponadgimnazjalnych

o możliwości składania wniosków w sprawie dożywiania.

Pełna treść informacji znajduje się w treści załącznika do pobrania.

Stypendia pomostowe 2017/2018

Agencja Nieruchomości Rolnych Terenowy Oddział w Poznaniu  informuje, że zostało podpisane porozumienie pomiędzy ANR a Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości w Łodzi dotyczące realizacji XV edycji "Programu Stypendiów Pomostowych 2017/2018".

Pełną treść komunikatu pobierz klikając na ten link.