Zespół Szkół

Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie

Osiągnięcia naszych uczniów

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017 - 2018

klasa Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Nauczyciel - opiekun Osiągnięcia

 

Etap powiatowy Etap rejonowy Etap wojewódzki Etap okręgowy Etap ogólnopolski
III O Julia Kałużna
Sara Raś
Turniej Maszyn Wodnych Sebastian Trawiński         IV
III O Julia Kałużna
Sara Raś
Turniej Maszyn Wodnych Sebastian Trawiński       I  
IVO Szymon Pera Olimpiada Wiedzy o Energetyce Odnawialnej Sebastian Trawiński       IV  
IVL Dajana Nowacka XIV Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej Zenon Rutkowski II        
III Mb Łukasz Werden XIV Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej Zenon Rutkowski III        
I W Agnieszka Zachman III Powiatowa Olimpiada Języka Niemieckiego Agnieszka Osuch II        
I M Maciej Bociański Powiatowy Turniej Ratowniczy Agnieszka Osuch I (indywidualnie)        
I Maciej Bociański, Wojciech Szablewski, Jagoda Wypych, Wiktoria Orzechowska Powiatowy Turniej Ratowniczy Agnieszka Osuch I (drużynowo)        
IV O Krzysztof Niezgódka Konkurs oratorski "Ulubiona książka licealisty" Anna Sobiejewska I        
IV L Dajana Nowacka Konkurs oratorski "Ulubiona książka licealisty" Alicja Wojcieszak II        
II Bartosz Andersz III Regionalny Turniej Młodego Mechanizatora Wojciech Rębiasz   I      
III Głaz Mateusz Goły Tomasz Cierlaczyk Paweł XXII Finał wojewódzki Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego Jarosław Juszczak     III    
II Tomczak Szymon Andersz Bartosz Wilosz Bartłomiej Regionalny Konkurs Wiedzy o Zasadach BHP Pracy Szkół Jarosław Juszczak   II (drużynowo)      
II Tomaczak Szymon Regionalny Konkurs Wiedzy o Zasadach BHP Pracy Szkół Jarosław Juszczak   II (indywidualnie)      
IV Mb Łukasz Dobrychłop Olimpiada Młodych Producentów Rolnych Krzysztof Styś     II    
  Pera Sz.
Wiśniewski D.
Badminton chłopców Anna Darowna I        
IV Mb Składnikiewicz Marcin Mistrzostwa WielkopolskiLZS w tenisie stołowym Anna Darowna     IV    
II M Wilkosz B. Mistrzostwa WielkopolskiLZS w szachach Anna Darowna     I    
IV W Szczecińska K. Mistrzostwa WielkopolskiLZS w szachach Anna Darowna     II    
IV Mb Dobrychłop Ł Mistrzostwa WielkopolskiLZS w szachach Anna Darowna     IV    
  Drużyna dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej Anna Darowna I        
  Drużyna chłopców Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej halowej Marcin Przybył I        
  Drużyna chłopców Mistrzostwa Powiatu w unihokeju Marcin Przybył I        
  Drużyna chłopców Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej Marcin Przybył I        
  Drużyna chłopców Mistrzostwa SZS w piłce nożnej Marcin Przybył   II      
  Drużyna chłopców Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w wędkarstwie spwikowym Marcin Przybył I        
  Drużyna chłopców Mistrzostwa Wielkopolski LZS w koszykówce chłopców Robert Michalak     II    
  Drużyna chłopców Mistrzostwa Wielkopolski LZS w siatkówce chłopców Robert Michalak     III    
II M Roch Nowicki Mistrzostwa Wielkopolski LZS w LA – pchnięcie kulą Robert Michalak     I    
  Michalak P. Mistrzostwa Wielkopolski LZS w LA –rzut dyskiem Robert Michalak     II    
  Michalak J. Mistrzostwa Wielkopolski LZS w LA –rzut dyskiem Robert Michalak     III    
  Frankowska Natalia Mistrzostwa Wielkopolski LZS w LA –rzut dyskiem Robert Michalak     III    

Osiągnięcia naszych uczniów w latach poprzednich: