Zespół Szkół

Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie

Ostatni dzwonek w tym roku szkolnym

Drodzy Uczniowie!

Mamy za sobą 10 miesięcy wytężonej pracy. Był to wyjątkowo trudny rok, rok, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym trudnościom i wyzwaniom związanym między innymi z innym trybem nauki. Było to nowe wezwanie zarówno dla Was jak i dla Waszych nauczycieli. Równie nietypowe jest jego zakończenie - inne niż wszystkie do tej pory, ponieważ nie możemy spotkać się z Wami osobiście, nie możemy uścisnąć Wam dłoni i pogratulować otrzymania promocji do klasy wyższej, osiągniętych sukcesów, nie możemy wręczyć nagród, nie możemy świętować zakończenia roku szkolnego w tradycyjnej formie. Mimo to, pragnę przekazać Wam słowa wsparcia oraz gratulacje i serdeczne życzenia.

 

Ostatni dzień roku szkolnego zawsze wyzwala w każdym pozytywne uczucia, ogarnia radością, a nawet euforią, że już za chwilę rozpoczyna się wspaniały czas wakacji. Czekają na Was piękne miejsca, wspaniałe przygody rodzina i przyjaciele.

Udane, szczęśliwe wakacje to wakacje bezpieczne, dlatego bądźcie przezorni, rozsądni, nie obawiajcie się używać słowa „nie” wobec zagrożeń. Zachowajcie ostrożność nad wodą, w górach, w miejscach natężonego ruchu. Pamiętajcie, że okres zagrożenia – PANDEMII - nadal trwa. Ten niewidzialny wróg może być wszędzie. Zachowujcie więc, wszystkie możliwe środki ostrożności. Dostosowujcie się do obowiązujących procedur. Wróćcie z wakacji zdrowi i szczęśliwi w nowym roku szkolnym do odnowionych dla Was klas i pracowni przedmiotowych, szczęśliwi, w pełni zdrowia i radości oraz sił umożliwiających podjęcie nowych obowiązków. Do zobaczenia we wrześniu w MURACH NASZEJ SZKOŁY!

 

pozdrowienia w imieniu wszystkich pracowników naszej szkoły

Grażyna Borkowska

Dyrektor Szkoły