Zespół Szkół

Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie

Finał "Licealiady" w siatkówce chłopców

W dniu 19 marca w Kaliszu odbył się finał rejonu Kaliskiego "Licealiady" w siatkówce chłopców. W finale tym stratowały zespoły, zwycięzcy rozgrywek szczebla powiatowego: ZS nr.2 Ostrzeszów, Zespół Szkół Techniczno Elektronicznych Kalisz, LO nr.1 Kępno, ZSP1 Krotoszyn, ZST Ostrów Wielkopolski, III LO Kalisz oraz nasza szkolna drużyna.

Tradycyjnie organizator rozstawił drużyny Kaliskie, pozostałe drużyny dolosowano do Grup A i B.

Nasz zespół trafił do grupy B, gdzie znalazły się również drużyny: ZS nr.2 Ostrzeszów, Zespół Szkół Techniczno Elektronicznych Kalisz oraz LO nr.1 Kępno.

W naszej grupie grano systemem pucharowym. Pierwszy mecz w grupie rozegrały Zespół Szkół Techniczno Elektronicznych Kalisz wraz z LO nr.1 Kępno, z którym zwyciężyli wynikiem 2:0. W wyniku losowania nasz zespół zmierzył się z drużyną z Ostrzeszowa, z ktorą wygrał 2:0.

W meczu o pierwsze miejsce w grupie i możliwość gry o pierwsze miejsce finału rejonu nasza drużyna rozegrała mecz z ZST-E Kalisz, z którą niestety nie udało się wygrać 0:2.

W meczu o 3 miejsce w grupie B rywalizowały drużyny LO nr.1 Kępno oraz ZS nr.2 Ostrzeszów, który zwyciężył 2:0.

W meczu o trzecie miejsce finału rejonu, nasz zespół uległ III LO Kalisz 2:0. Ostatecznie nasza drużyna zajęła 4 miejsce.

Ostatecznie w finale rejonu Kaliskiego zwyciężyła drużyna ZSP nr.1 Krotoszyn w starciu z ZST-E Kalisz 2:1.

🏐🏆👏🏻