Zespół Szkół

Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie

3 i 6 MIEJSCE NA OLIMPIADZIE MLODYCH PRODUCENTÓW ROLNYCH

W dniu 03.03.2023 r. w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich odbyła się 40 edycja finału wojewódzkiego Olimpiady Młodych Producentów Rolnych. Organizatorem konkursu był Związek Młodzieży Wiejskiej przy współpracy z instytucjami zaangażowanymi w rozwój polskiego rolnictwa. \

W olimpiadzie wzięło udział prawie 50 uczniów. Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Marchwiak, Nikodem Szymczak i Dariusz Woźniak z technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki.


Wśród uczestników olimpiady dwóch uczniów naszej szkoły - Dariusz Woźniak zajął  6 miejsce i Nikodem Szymczak – 3  miejsce, który zakwalifikował się do Finału Krajowego w Kielcach na targach AGROTECH 2023.

olimpiada rolnicza 1

olimpiada rolnicza 2

olimpiada rolnicza 3

Gratulujemy!

Krzysztof Styś