Zespół Szkół

Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie

Świąteczna wizyta wolontariuszy

W okresie przedświątecznym wolontariusze Szkolnego Wolontariatu działającego w naszej szkole: Monika Malewska, Marta Potasiak wraz z opiekunem Violettą Reszel odwiedziły oddział onkologiczny pleszewskiego szpitala , gdzie podarowały pacjentom własnoręcznie wykonane piękne i kolorowe kartki świąteczne.

Świąteczna wizyta wolontariuszy

Pozostali wolontariusze naszej szkoły: Ewelina Jeżyk, Kinga Koterba, Marek Robaszyński i Marcin Srzypczak również wspólnie z opiekunem Violettą Reszel udali się do Domu Pomocy Społecznej w Pleszewie, gdzie odwiedzili jego pensjonariuszy, których obdarowali drobnymi upominkami świątecznymi. Osoby starsze, chore często bywają same ze swoimi myślami z oczekiwaniem na kogoś… dlatego młodzież odwiedzając ich, wnosi w ich życie chociaż odrobinę radości. Wizyta wolontariuszy w DPS oraz w szpitalu sprawiła tam ogromną radość. Było mnóstwo uśmiechów i radości.

Świąteczna wizyta wolontariuszy

Świąteczna wizyta wolontariuszy

Świąteczna wizyta wolontariuszy

Violetta Reszel