Zespół Szkół

Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie

ROL.10 - Organizowanie i nadzorowanie produkcji rolniczej

ROL.10 ORGANIZACJA I NADZOROWANIE PRODUKCJI ROLNICZEJ

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE – WARSZTATY SZKOLNE

1 ZJAZD – 17,18 WRZESIEŃ 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

17.09.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

SALA  31 A

15:45-16:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

SALA  31 A

16:35-17:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

SALA  31 A

17:25-18:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

SALA  31 A

18:15-19:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

SALA  31 A

19:05-19:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

SALA  31 A

19:55-20:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

SALA  31 A

18.09.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

SALA  13 D

8:55-9:40

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

SALA  13 D

9:45-10:30

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

SALA  13 D

10:45-11:30

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

SALA  13 D

11:35-12:20

PODSTAWY ROLNICTWA

D. ZDUNEK

SALA 21 A

12:25-13:10

PODSTAWY ROLNICTWA

D. ZDUNEK

SALA 21 A

13:15-14:00

PODSTAWY ROLNICTWA

D. ZDUNEK

SALA 21 A

14:05-14:50

PODSTAWY ROLNICTWA

D. ZDUNEK

SALA 21 A

14:55-15:40

PODSTAWY ROLNICTWA

D. ZDUNEK

SALA 21 A

15:45-16:30

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

SALA  6 D

16:35-17:20

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

SALA  6 D

17:25-18:10

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

SALA  6 D

18:15-19:00

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

SALA  6 D

2 ZJAZD – 24,25 WRZESIEŃ 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

24.09.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

SALA 31 A

15:45-16:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

SALA 31 A

16:35-17:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

SALA 31 A

17:25-18:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

SALA 31 A

18:15-19:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

SALA 31 A

19:05-19:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

SALA 31 A

19:55-20:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

SALA 31 A

25.09.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

SALA 13 D

8:55-9:40

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

SALA 13 D

9:45-10:30

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

SALA 13 D

10:45-11:30

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

SALA 13 D

11:35-12:20

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

SALA 13 D

12:25-13:10

PODSTAWY ROLNICTWA

D. ZDUNEK

SALA 21 A

13:15-14:00

PODSTAWY ROLNICTWA

D. ZDUNEK

SALA 21 A

14:05-14:50

PODSTAWY ROLNICTWA

D. ZDUNEK

SALA 21 A

14:55-15:40

PODSTAWY ROLNICTWA

D. ZDUNEK

SALA 21 A

15:45-16:30

PODSTAWY ROLNICTWA

D. ZDUNEK

SALA 21 A

16:35-17:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

SALA 31 A

17:25-18:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

SALA 31 A

18:15-19:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

SALA 31 A

3 ZJAZD – 1,2 PAŹDZIERNIK 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

01.10.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

6 D

15:45-16:30

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

6 D

16:35-17:20

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

6 D

17:25-18:10

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

6 D

18:15-19:00

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

13 D

19:05-19:50

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

13 D

19:55-20:40

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

13 D

02.10.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

8:55-9:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

9:45-10:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

10:45-11:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

11:35-12:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

12:25-13:10

PODSTAWY ROLNICTWA

D. ZDUNEK

21 A

13:15-14:00

PODSTAWY ROLNICTWA

D.  ZDUNEK

21 A

14:05-14:50

PODSTAWY ROLNICTWA

D. ZDUNEK

21 A

14:55-15:40

PODSTAWY ROLNICTWA

D. ZDUNEK

21 A

15:45-16:30

PODSTAWY ROLNICTWA

D. ZDUNEK

21 A

16:35-17:20

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

6 D

17:25-18:10

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

6 D

18:15-19:00

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

6 D

4 ZJAZD – 15,16 PAŹDZIERNIK 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

15.10.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

18:15-19:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

19:05-19:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

19:55-20:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

16.10.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

PODSTAWY ROLNICTWA

D. ZDUNEK

SALA 21 A

8:55-9:40

PODSTAWY ROLNICTWA

D. ZDUNEK

SALA 21 A

9:45-10:30

PODSTAWY ROLNICTWA

D. ZDUNEK

SALA 21 A

10:45-11:30

PODSTAWY ROLNICTWA

D. ZDUNEK

SALA 21 A

11:35-12:20

PODSTAWY ROLNICTWA

D. ZDUNEK

SALA 21 A

12:25-13:10

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

13:15-14:00

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

14:05-14:50

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

14:55-15:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

18:15-19:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

5 ZJAZD – 22,23 PAŹDZIERNIK 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

22.10.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

PODSTAWY ROLNICTWA

D.  ZDUNEK

21 A

15:45-16:30

PODSTAWY ROLNICTWA

D.  ZDUNEK

21 A

16:35-17:20

PODSTAWY ROLNICTWA

D.  ZDUNEK

21 A

17:25-18:10

PODSTAWY ROLNICTWA

D.  ZDUNEK

21 A

18:15-19:00

PODSTAWY ROLNICTWA

D.  ZDUNEK

21 A

19:05-19:50

PODSTAWY ROLNICTWA

D.  ZDUNEK

21 A

19:55-20:40

PODSTAWY ROLNICTWA

D.  ZDUNEK

21 A

23.10.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

8:55-9:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

9:45-10:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

10:45-11:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

11:35-12:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

12:25-13:10

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

6 D

13:15-14:00

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

6 D

14:05-14:50

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

6 D

14:55-15:40

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

6 D

15:45-16:30

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

13 D

16:35-17:20

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

13 D

17:25-18:10

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

13 D

18:15-19:00

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

13 D

6 ZJAZD – 29,30 PAŹDZIERNIK 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

29.10.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

18:15-19:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

19:05-19:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

19:55-20:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

30.10.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

8:55-9:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

9:45-10:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

10:45-11:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

11:35-12:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

12:25-13:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

13:15-14:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

14:05-14:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

14:55-15:40

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

13 D

15:45-16:30

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

13 D

16:35-17:20

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

13 D

17:25-18:10

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

13 D

18:15-19:00

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

13 D

7 ZJAZD – 19, 20 LISTOPAD 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

19.11.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

18:15-19:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

19:05-19:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

19:55-20:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

20.11.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

JĘZYK ANGIELSKI

B. GOGOLIŃSKA

6 D

8:55-9:40

JĘZYK ANGIELSKI

B. GOGOLIŃSKA

6 D

9:45-10:30

JĘZYK ANGIELSKI

B. GOGOLIŃSKA

6 D

10:45-11:30

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

13 D

11:35-12:20

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

13 D

12:25-13:10

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

13 D

13:15-14:00

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

13 D

14:05-14:50

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

13 D

14:55-15:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

18:15-19:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

 

8 ZJAZD – 26, 27  LISTOPAD 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

26.11.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

18:15-19:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

19:05-19:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

19:55-20:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

27.11.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

8:55-9:40

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

9:45-10:30

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

10:45-11:30

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

11:35-12:20

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

12:25-13:10

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

13:15-14:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

14:05-14:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

14:55-15:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

18:15-19:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

9 ZJAZD – 10, 11  GRUDZIEŃ 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

10.12.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

JĘZYK ANGIELSKI

B. GOGOLIŃSKA

6 D

15:45-16:30

JĘZYK ANGIELSKI

B. GOGOLIŃSKA

6 D

16:35-17:20

JĘZYK ANGIELSKI

B. GOGOLIŃSKA

6 D

17:25-18:10

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

18:15-19:00

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

19:05-19:50

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

19:55-20:40

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

12.12.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

8:55-9:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

9:45-10:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

10:45-11:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

11:35-12:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

12:25-13:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

10 ZJAZD – 17, 18  GRUDZIEŃ 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

17.12.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

18:15-19:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

19:05-19:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

19:55-20:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

18.12.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

8:55-9:40

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

9:45-10:30

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

10:45-11:30

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

11:35-12:20

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

12:25-13:10

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

13:15-14:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

14:05-14:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

14:55-15:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

18:15-19:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

11 ZJAZD –  14, 15  STYCZEŃ 2022

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

14.01.2022 (PIĄTEK)

-

-

 -  -

15.01.2022 (SOBOTA)

8:05-8:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

8:55-9:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

9:45-10:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

10:45-11:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

11:35-12:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

12:25-13:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

13:15-14:00

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

14:05-14:50

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

14:55-15:40

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

15:45-16:30

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

16:35-17:20

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

17:25-18:10

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

18:15-19:00

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

12 ZJAZD –  04, 05  LUTY 2022

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

04.02.2022 (PIĄTEK)

14:55-15:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

18:15-19:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

19:05-19:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

19:55-20:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

05.02.2022 (SOBOTA)

11:35-12:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

12:25-13:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

13:15-14:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

14:05-14:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

14:55-15:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

18:15-19:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

13 ZJAZD –  18, 19  LUTY 2022

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

18.02.2022 (PIĄTEK)

14:55-15:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

18:15-19:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

19:05-19:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

19:55-20:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

19.02.2022 (SOBOTA)

8:05-8:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

8:55-9:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

9:45-10:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

10:45-11:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

11:35-12:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

12:25-13:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

13:15-14:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

14:05-14:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

14:55-15:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

14 ZJAZD –  04, 05 MARZEC 2022

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

04.03.2022 (PIĄTEK)

14:55-15:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

18:15-19:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

19:05-19:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

19:55-20:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

05.03.2022 (SOBOTA)

8:05-8:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

8:55-9:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

9:45-10:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

10:45-11:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

11:35-12:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

12:25-13:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

13:15-14:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

14:05-14:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

14:55-15:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

15 ZJAZD –  18, 19 MARZEC 2022

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

18.03.2022 (PIĄTEK)

14:55-15:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

18:15-19:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

19:05-19:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

19:55-20:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

19.03.2022 (SOBOTA)

8:05-8:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

8:55-9:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

9:45-10:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

10:45-11:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

11:35-12:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

12:25-13:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

13:15-14:00

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

14:05-14:50

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

14:55-15:40

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

ORGANIZACJA PRODUKCJI
 ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ – ZAJ.PRAKT.

B. WÓJCIK

31 A

 

 

W ramach kursu przewidziany jest przedmiot

NAUKA PRACY MASZYNAMI
(przedmiot nie ujęty w planie), którego odbycie jest wymagane do uzyskania zaświadczenia o ukończeniu kursu.

W związku z tym proszę o osobiste umawianie się
tel. (62 742-13-61)  w każdy czwartek z nauczycielem E. Filipiak
w celu ustalenia indywidualnych godzin odbycia zajęć praktycznych z  nauki pracy maszynami.

 

Planowany termin ukończenia kursu – 25.06.2022 r.