Zespół Szkół

Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie

ROL.04 - Prowadzenie produkcji rolniczej

ROL.04 PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE – WARSZTATY SZKOLNE

1 ZJAZD – 17,18 WRZESIEŃ 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

17.09.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:05-19:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:55-20:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18.09.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

8:55-9:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

9:45-10:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

10:45-11:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

11:35-12:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

12:25-13:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

13:15-14:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

14:05-14:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

14:55-15:40

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

2 ZJAZD – 24,25 WRZESIEŃ 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

24.09.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:05-19:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:55-20:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

25.09.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

8:55-9:40

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

9:45-10:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

10:45-11:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

11:35-12:20

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

12:25-13:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

13:15-14:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

14:05-14:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

3 ZJAZD – 1,2 PAŹDZIERNIK 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

01.10.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J.OLEKSY

13 D

15:45-16:30

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J.OLEKSY

13 D

16:35-17:20

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J.OLEKSY

13 D

17:25-18:10

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J.OLEKSY

13 D

18:15-19:00

J.ANGIELSKI ZAWODOWY

B.GOGOLIŃSKA

6 D

19:05-19:50

J.ANGIELSKI ZAWODOWY

B.GOGOLIŃSKA

6 D

19:55-20:40

J.ANGIELSKI ZAWODOWY

B.GOGOLIŃSKA

6 D

02.10.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

PODSTAWY ROLNICTWA

D.ZDUNEK

21 A

8:55-9:40

PODSTAWY ROLNICTWA

D.ZDUNEK

21 A

9:45-10:30

PODSTAWY ROLNICTWA

D.ZDUNEK

21 A

10:45-11:30

PODSTAWY ROLNICTWA

D.ZDUNEK

21 A

11:35-12:20

PODSTAWY ROLNICTWA

D.ZDUNEK

21 A

12:25-13:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

13:15-14:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

14:05-14:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

14:55-15:40

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

4 ZJAZD – 15,16 PAŹDZIERNIK 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

15.10.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:05-19:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:55-20:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16.10.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

8:55-9:40

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

9:45-10:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

10:45-11:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

11:35-12:20

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

12:25-13:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

13:15-14:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

14:05-14:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

5 ZJAZD – 22,23 PAŹDZIERNIK 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

22.10.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

15:45-16:30

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

16:35-17:20

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

17:25-18:10

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

18:15-19:00

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

19:05-19:50

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

19:55-20:40

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

23.10.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

PODSTAWY ROLNICTWA

D.ZDUNEK

21 A

8:55-9:40

PODSTAWY ROLNICTWA

D.ZDUNEK

21 A

9:45-10:30

PODSTAWY ROLNICTWA

D.ZDUNEK

21 A

10:45-11:30

PODSTAWY ROLNICTWA

D.ZDUNEK

21 A

11:35-12:20

PODSTAWY ROLNICTWA

D.ZDUNEK

21 A

12:25-13:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

13:15-14:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

14:05-14:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

14:55-15:40

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

6 ZJAZD – 29,30 PAŹDZIERNIK 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

29.10.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:05-19:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:55-20:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

30.10.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

8:55-9:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

9:45-10:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

10:45-11:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

11:35-12:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

12:25-13:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

13:15-14:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

14:05-14:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

14:55-15:40

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

7 ZJAZD – 19, 20 LISTOPAD 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

19.11.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

13 D

15:45-16:30

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

13 D

16:35-17:20

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

13 D

17:25-18:10

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J. OLEKSY

13 D

18:15-19:00

JĘZYK ANGIELSKI

B. GOGOLIŃSKA

6 D

19:05-19:50

JĘZYK ANGIELSKI

B. GOGOLIŃSKA

6 D

19:55-20:40

JĘZYK ANGIELSKI

B. GOGOLIŃSKA

6 D

20.11.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

8:55-9:40

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

9:45-10:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

10:45-11:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

11:35-12:20

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

12:25-13:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

13:15-14:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

14:05-14:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

14:55-15:40

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

15:45-16:30

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

16:35-17:20

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

17:25-18:10

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

18:15-19:00

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

 

8 ZJAZD –  26, 27  LISTOPAD 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

26.11.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:05-19:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:55-20:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

27.11.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

8:55-9:40

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

9:45-10:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

10:45-11:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

11:35-12:20

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

12:25-13:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

13:15-14:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

14:05-14:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

9 ZJAZD – 10 , 11 GRUDZIEŃ 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

10.12.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

19:05-19:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

19:55-20:40

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

11.12.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

8:55-9:40

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

9:45-10:30

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

10:45-11:30

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

11:35-12:20

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

12:25-13:10

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

13:15-14:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

14:05-14:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

14:55-15:40

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

10 ZJAZD – 17, 18 GRUDZIEŃ 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

17.12.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:05-19:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:55-20:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18.12.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

8:55-9:40

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

9:45-10:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

10:45-11:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

11:35-12:20

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

12:25-13:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

13:15-14:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

14:05-14:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

11 ZJAZD – 14, 15 STYCZEŃ 2022

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

14.01.2022 (PIĄTEK)

14:55-15:40

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

15:45-16:30

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

16:35-17:20

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

17:25-18:10

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

18:15-19:00

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

19:05-19:50

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

19:55-20:40

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

15.01.2022 (SOBOTA)

8:05-8:50

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

8:55-9:40

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

9:45-10:30

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

10:45-11:30

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

11:35-12:20

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

12:25-13:10

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

13:15-14:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

14:05-14:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

14:55-15:40

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

12 ZJAZD –  04, 05 LUTY 2022

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

04.02.2022 (PIĄTEK)

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:05-19:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:55-20:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

05.02.2022 (SOBOTA)

8:05-8:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

8:55-9:40

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

9:45-10:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

10:45-11:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA 31 A

11:35-12:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

12:25-13:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

13:15-14:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

14:05-14:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M. WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

16:35-17:20

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M. WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

17:25-18:10

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M. WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

18:15-19:00

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M. WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

13 ZJAZD –  18, 19 LUTY 2022

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

18.02.2022 (PIĄTEK)

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:05-19:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:55-20:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19.02.2022 (SOBOTA)

8:05-8:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

8:55-9:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

9:45-10:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

10:45-11:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

11:35-12:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

12:25-13:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

13:15-14:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

14:05-14:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

14:55-15:40

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M. WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

15:45-16:30

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M. WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

16:35-17:20

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M. WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

17:25-18:10

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M. WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

14 ZJAZD –  04, 05  MARZEC 2022

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

04.03.2022 (PIĄTEK)

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:05-19:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:55-20:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

05.03.2022 (SOBOTA)

8:05-8:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

8:55-9:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

9:45-10:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

10:45-11:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

11:35-12:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

12:25-13:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

13:15-14:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

14:05-14:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M. WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

16:35-17:20

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M. WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

17:25-18:10

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M. WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

18:15-19:00

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M. WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

15 ZJAZD –  18, 19  MARZEC 2022

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

18.03.2022 (PIĄTEK)

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:05-19:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:55-20:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19.03.2022 (SOBOTA)

8:05-8:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

8:55-9:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

9:45-10:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

10:45-11:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

11:35-12:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

12:25-13:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

13:15-14:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

14:05-14:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M. WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

16:35-17:20

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M. WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

17:25-18:10

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M. WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

18:15-19:00

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

M. WRZESZCZYŃSKA

SALA 3 A

 

Planowany termin ukończenia kursu – 25.06.2022 r.