Zespół Szkół

Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie

ROL.04 - Prowadzenie produkcji rolniczej

ROL.04 PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE – WARSZTATY SZKOLNE

1 ZJAZD – 17,18 WRZESIEŃ 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

17.09.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:05-19:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:55-20:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18.09.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

8:55-9:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

9:45-10:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

10:45-11:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

11:35-12:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

12:25-13:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

13:15-14:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

14:05-14:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

14:55-15:40

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

2 ZJAZD – 24,25 WRZESIEŃ 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

24.09.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:05-19:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:55-20:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

25.09.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

8:55-9:40

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

9:45-10:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

10:45-11:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

11:35-12:20

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

12:25-13:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

13:15-14:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

SALA  31 A

14:05-14:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

3 ZJAZD – 1,2 PAŹDZIERNIK 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

01.10.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J.OLEKSY

13 D

15:45-16:30

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J.OLEKSY

13 D

16:35-17:20

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J.OLEKSY

13 D

17:25-18:10

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

J.OLEKSY

13 D

18:15-19:00

J.ANGIELSKI ZAWODOWY

B.GOGOLIŃSKA

6 D

19:05-19:50

J.ANGIELSKI ZAWODOWY

B.GOGOLIŃSKA

6 D

19:55-20:40

J.ANGIELSKI ZAWODOWY

B.GOGOLIŃSKA

6 D

02.10.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

PODSTAWY ROLNICTWA

D.ZDUNEK

21 A

8:55-9:40

PODSTAWY ROLNICTWA

D.ZDUNEK

21 A

9:45-10:30

PODSTAWY ROLNICTWA

D.ZDUNEK

21 A

10:45-11:30

PODSTAWY ROLNICTWA

D.ZDUNEK

21 A

11:35-12:20

PODSTAWY ROLNICTWA

D.ZDUNEK

21 A

12:25-13:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

13:15-14:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

14:05-14:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

14:55-15:40

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

4 ZJAZD – 15,16 PAŹDZIERNIK 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

15.10.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:05-19:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:55-20:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16.10.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

8:55-9:40

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

9:45-10:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

10:45-11:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

11:35-12:20

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

12:25-13:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

13:15-14:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

14:05-14:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

5 ZJAZD – 22,23 PAŹDZIERNIK 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

22.10.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

15:45-16:30

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

16:35-17:20

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

17:25-18:10

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

18:15-19:00

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

19:05-19:50

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

19:55-20:40

OBSŁUGA ŚRODKÓW TECHN. STOSOWANYCH W ROLNICTWIE

E. FILIPIAK

WARSZTATY

23.10.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

PODSTAWY ROLNICTWA

D.ZDUNEK

21 A

8:55-9:40

PODSTAWY ROLNICTWA

D.ZDUNEK

21 A

9:45-10:30

PODSTAWY ROLNICTWA

D.ZDUNEK

21 A

10:45-11:30

PODSTAWY ROLNICTWA

D.ZDUNEK

21 A

11:35-12:20

PODSTAWY ROLNICTWA

D.ZDUNEK

21 A

12:25-13:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

13:15-14:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

14:05-14:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

14:55-15:40

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

6 ZJAZD – 29,30 PAŹDZIERNIK 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

29.10.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:05-19:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

19:55-20:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

30.10.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

8:55-9:40

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

9:45-10:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

10:45-11:30

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

11:35-12:20

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

12:25-13:10

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

13:15-14:00

PRODUKCJA ROŚLINNA

B.KUBIAK

SALA   25 A

14:05-14:50

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

14:55-15:40

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

15:45-16:30

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

16:35-17:20

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

17:25-18:10

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

18:15-19:00

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

B.WÓJCIK

31 A

W najbliższym czasie nastąpi aktualizacja planu

Planowany termin ukończenia kursu – 25.06.2022 r.