Zespół Szkół

Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe - RL.16 Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej

ZJAZD 1

DATA

GODZINA

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

15.11.2019 r.

14:55 – 15:40

Organizacja produkcji roślinnej

B. Kubiak

25 A

 

15:45 – 16:30

Organizacja produkcji roślinnej

B. Kubiak

25 A

 

16:35 – 17:20

Organizacja produkcji roślinnej

B. Kubiak

25 A

 

17:25 – 18:10

Organizacja produkcji roślinnej

B. Kubiak

25 A

 

18:15 – 19:00

Organizacja produkcji roślinnej

B. Kubiak

25 A

 

19:05 – 19:50

Organizacja produkcji roślinnej

B. Kubiak

25 A

 

19:55 – 20:40

     

16.11.2019 r.

08:05 – 08:50

Organizacja produkcji zwierzęcej

B. Wójcik

25 A

 

08:55 – 09:40

Organizacja produkcji zwierzęcej

B. Wójcik

25 A

 

09:45 – 10:30

Organizacja produkcji zwierzęcej

B. Wójcik

25 A

 

10:45 – 11:30

Organizacja produkcji zwierzęcej

B. Wójcik

25 A

 

11:35 – 12:20

Organizacja produkcji zwierzęcej

B. Wójcik

25 A

 

12:25 – 13:10

Obsługa środków technicznych

Z. Owieśny

Warsztaty

 

13:15 – 14:00

Obsługa środków technicznych

Z. Owieśny

Warsztaty

 

14:05 – 14:50

Obsługa środków technicznych

Z. Owieśny

Warsztaty

 

14:55 – 15:40

Obsługa środków technicznych

Z. Owieśny

Warsztaty

 

15:45 – 16:30

Obsługa środków technicznych

Z. Owieśny

Warsztaty

 

16:35 – 17:20

     
 

17:25 – 18:10

     
 

18:15 – 19:00

     

ZJAZD 2

DATA

GODZINA

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

06.12.2019 r.

14:55 – 15:40

Organizacja produkcji zwierzęcej

B. Wójcik

25 A

 

15:45 – 16:30

Organizacja produkcji zwierzęcej

B. Wójcik

25 A

 

16:35 – 17:20

Organizacja produkcji zwierzęcej

B. Wójcik

25 A

 

17:25 – 18:10

Organizacja produkcji zwierzęcej

B. Wójcik

25 A

 

18:15 – 19:00

Organizacja produkcji zwierzęcej

B. Wójcik

25 A

 

19:05 – 19:50

Organizacja produkcji zwierzęcej

B. Wójcik

25 A

 

19:55 – 20:40

Organizacja produkcji zwierzęcej

B. Wójcik

25 A

07.12.2019 r.

08:05 – 08:50

Organizacja produkcji roślinnej

B. Kubiak

25 A

 

08:55 – 09:40

Organizacja produkcji roślinnej

B. Kubiak

25 A

 

09:45 – 10:30

Organizacja produkcji roślinnej

B. Kubiak

25 A

 

10:45 – 11:30

Organizacja produkcji roślinnej

B. Kubiak

25 A

 

11:35 – 12:20

Organizacja produkcji roślinnej

B. Kubiak

25 A

 

12:25 – 13:10

Organizacja produkcji roślinnej

B. Kubiak

25 A

 

13:15 – 14:00

Organizacja produkcji roślinnej

B. Kubiak

25 A

 

14:05 – 14:50

Obsługa środków technicznych

Z. Owieśny

Warsztaty

 

14:55 – 15:40

Obsługa środków technicznych

Z. Owieśny

Warsztaty

 

15:45 – 16:30

Obsługa środków technicznych

Z. Owieśny

Warsztaty

 

16:35 – 17:20

Obsługa środków technicznych

Z. Owieśny

Warsztaty

 

17:25 – 18:10

     
 

18:15 – 19:00

     

ZJAZD 3

DATA

GODZINA

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

13.12.2019 r.

14:55 – 15:40

Organizacja produkcji zwierzęcej

B. Wójcik

25 A

 

15:45 – 16:30

Organizacja produkcji zwierzęcej

B. Wójcik

25 A

 

16:35 – 17:20

Organizacja produkcji zwierzęcej

B. Wójcik

25 A

 

17:25 – 18:10

Organizacja produkcji zwierzęcej

B. Wójcik

25 A

 

18:15 – 19:00

Organizacja produkcji zwierzęcej

B. Wójcik

25 A

 

19:05 – 19:50

Organizacja produkcji zwierzęcej

B. Wójcik

25 A

 

19:55 – 20:40

     

14.12.2019 r.

08:05 – 08:50

Organizacja produkcji roślinnej

B. Kubiak

25 A

 

08:55 – 09:40

Organizacja produkcji roślinnej

B. Kubiak

25 A

 

09:45 – 10:30

Organizacja produkcji roślinnej

B. Kubiak

25 A

 

10:45 – 11:30

Organizacja produkcji roślinnej

B. Kubiak

25 A

 

11:35 – 12:20

Organizacja produkcji roślinnej

B. Kubiak

25 A

 

12:25 – 13:10

Organizacja produkcji roślinnej

B. Kubiak

25 A

 

13:15 – 14:00

Obsługa środków technicznych

Z. Owieśny

Warsztaty

 

14:05 – 14:50

Obsługa środków technicznych

Z. Owieśny

Warsztaty

 

14:55 – 15:40

Obsługa środków technicznych

Z. Owieśny

Warsztaty

 

15:45 – 16:30

Obsługa środków technicznych

Z. Owieśny

Warsztaty

 

16:35 – 17:20

Obsługa środków technicznych

Z. Owieśny

Warsztaty

 

17:25 – 18:10

     
 

18:15 – 19:00