Zespół Szkół

Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe - Plan zajęć RL.03. Prowadzenie produkcji rolniczej

PLANY ZAJĘĆ 2019/2020

Zjazdy szkoleniowe

Kurs kwalifikacyjny

RL.03. Prowadzenie produkcji rolniczej

 

 

Zjazdy Terminy zjazdów szkoleniowych
1 20 – 21.09.2019 r.
2 11 – 12.10.2019 r.
3. 25 – 26.10.2019 r.
4. 08 – 09.11.2019 r.
5. 15 – 16.11.2019 r.
6. 06 – 07.12.2019 r.
7. 13 – 14.12.2019 r.
8. 10 – 11.01.2020 r.
9. 24 – 25.01.2020 r.
10. 21 – 22.02.2020 r.

 ZJAZD 4 

DATA GODZINA PRZEDMIOT PROWADZĄCY SALA
08.11.2019 r. 14:55 – 15:40 Obsługa środków Z. Owieśny Warsztaty
  15:45 – 16:30 Obsługa środków Z. Owieśny Warsztaty
  16:35 – 17:20 Obsługa środków Z. Owieśny Warsztaty
  17:25 – 18:10 Obsługa środków Z. Owieśny Warsztaty
  18:15 – 19:00 Obsługa środków Z. Owieśny Warsztaty
  19:05 – 19:50 Obsługa środków Z. Owieśny Warsztaty
  19:55 – 20:40      
09.11.2019 r. 08:05 – 08:50 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  08:55 – 09:40 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  09:45 – 10:30 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  10:45 – 11:30 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  11:35 – 12:20 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  12:25 – 13:10 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  13:15 – 14:00 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
  14:05 – 14:50 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
  14:55 – 15:40 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
  15:45 – 16:30 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
  16:35 – 17:20 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
  17:25 – 18:10 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
  18:15 – 19:00      

ZJAZD 5                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

DATA GODZINA PRZEDMIOT PROWADZĄCY SALA
15.11.2019 r. 14:55 – 15:40 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  15:45 – 16:30 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  16:35 – 17:20 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  17:25 – 18:10 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  18:15 – 19:00 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  19:05 – 19:50 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  19:55 – 20:40      
16.11.2019 r. 08:05 – 08:50 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
  08:55 – 09:40 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
  09:45 – 10:30 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
  10:45 – 11:30 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
  11:35 – 12:20 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
  12:25 – 13:10 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
  13:15 – 14:00 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  14:05 – 14:50 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  14:55 – 15:40 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  15:45 – 16:30 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  16:35 – 17:20 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  17:25 – 18:10 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  18:15 – 19:00      

                             ZJAZD 6    

DATA GODZINA PRZEDMIOT PROWADZĄCY SALA
06.12.2019 r. 14:55 – 15:40 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
  15:45 – 16:30 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
  16:35 – 17:20 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
  17:25 – 18:10 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
  18:15 – 19:00 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
  19:05 – 19:50 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
  19:55 – 20:40 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
07.12.2019 r. 08:05 – 08:50 Język angielski B. Gogolińska 31 A
  08:55 – 09:40 Język angielski B. Gogolińska 31 A
  09:45 – 10:30 Język angielski B. Gogolińska 31 A
  10:45 – 11:30 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  11:35 – 12:20 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  12:25 – 13:10 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  13:15 – 14:00 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  14:05 – 14:50 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  14:55 – 15:40 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  15:45 – 16:30 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
  16:35 – 17:20 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
  17:25 – 18:10 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A
  18:15 – 19:00 Produkcja roślinna B. Kubiak 31 A

                                            ZJAZD 7      

DATA GODZINA PRZEDMIOT PROWADZĄCY SALA
13.12.2019 r. 14:55 – 15:40 Język angielski B. Gogolińska 31 A
  15:45 – 16:30 Język angielski B. Gogolińska 31 A
  16:35 – 17:20 Język angielski B. Gogolińska 31 A
  17:25 – 18:10 Przepisy ruchu drogowego J. Oleksy 31 A
  18:15 – 19:00 Przepisy ruchu drogowego J. Oleksy 31 A
  19:05 – 19:50 Przepisy ruchu drogowego J .Oleksy 31 A
  19:55 – 20:40 Przepisy ruchu drogowego J. Oleksy 31 A
14.12.2019 r. 08:05 – 08:50 Obsługa środków Z. Owieśny Warsztaty
  08:55 – 09:40 Obsługa środków Z. Owieśny Warsztaty
  09:45 – 10:30 Obsługa środków Z. Owieśny Warsztaty
  10:45 – 11:30 Obsługa środków Z. Owieśny Warsztaty
  11:35 – 12:20 Obsługa środków Z. Owieśny Warsztaty
  12:25 – 13:10 Obsługa środków Z. Owieśny Warsztaty
  13:15 – 14:00 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  14:05 – 14:50 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  14:55 – 15:40 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  15:45 – 16:30 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  16:35 – 17:20 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  17:25 – 18:10 Produkcja zwierzęca B. Wójcik 31 A
  18:15 – 19:00