Zespół Szkół

Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie

ELE.11. - Eksploatacja urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

ELE.11  EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE – WARSZTATY SZKOLNE

1 ZJAZD – 17,18 WRZESIEŃ 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

17.09.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K.STYŚ

WARSZTATY

15:45-16:30

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K.STYŚ

WARSZTATY

16:35-17:20

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K.STYŚ

WARSZTATY

17:25-18:10

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K.STYŚ

WARSZTATY

18:15-19:00

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K.STYŚ

WARSZTATY

19:05-19:50

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K.STYŚ

WARSZTATY

19:55-20:40

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K.STYŚ

WARSZTATY

18.09.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B.GOGOLIŃSKA

SALA  6 D

8:55-9:40

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B.GOGOLIŃSKA

SALA  6 D

9:45-10:30

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B.GOGOLIŃSKA

SALA  6 D

10:45-11:30

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B.GOGOLIŃSKA

SALA  6 D

11:35-12:20

SYSTEMY ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

R.BIERNACKI

SALA 29 A

12:25-13:10

SYSTEMY ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

R.BIERNACKI

SALA 29 A

13:15-14:00

SYSTEMY ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

R.BIERNACKI

SALA 29 A

14:05-14:50

SYSTEMY ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

R.BIERNACKI

SALA 29 A

14:55-15:40

SYSTEMY ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

R.BIERNACKI

SALA 29 A

15:45-16:30

SYSTEMY ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

R.BIERNACKI

SALA 29 A

16:35-17:20

SYSTEMY ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

R.BIERNACKI

SALA 29 A

17:25-18:10

SYSTEMY ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

R.BIERNACKI

SALA 29 A

18:15-19:00

SYSTEMY ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

R.BIERNACKI

SALA 29 A

2 ZJAZD – 24,25 WRZESIEŃ 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

24.09.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K.STYŚ

WARSZTATY

15:45-16:30

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K.STYŚ

WARSZTATY

16:35-17:20

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K.STYŚ

WARSZTATY

17:25-18:10

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K.STYŚ

WARSZTATY

18:15-19:00

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K.STYŚ

WARSZTATY

19:05-19:50

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K.STYŚ

WARSZTATY

19:55-20:40

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K.STYŚ

WARSZTATY

25.09.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

6 D

8:55-9:40

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

6 D

9:45-10:30

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

6 D

10:45-11:30

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

6 D

11:35-12:20

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

6 D

12:25-13:10

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

6 D

13:15-14:00

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B. GOGOLIŃSKA

6 D

14:05-14:50

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K.STYŚ

WARSZTATY

14:55-15:40

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K.STYŚ

WARSZTATY

15:45-16:30

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K.STYŚ

WARSZTATY

16:35-17:20

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K.STYŚ

WARSZTATY

17:25-18:10

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K.STYŚ

WARSZTATY

18:15-19:00

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K.STYŚ

WARSZTATY

3 ZJAZD – 1,2 PAŹDZIERNIK 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

01.10.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

15:45-16:30

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

16:35-17:20

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

17:25-18:10

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

18:15-19:00

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

19:05-19:50

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

19:55-20:40

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

02.10.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

SYSTEMY ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

R. BIERNACKI

29 A

8:55-9:40

SYSTEMY ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

R. BIERNACKI

29 A

9:45-10:30

SYSTEMY ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

R. BIERNACKI

29 A

10:45-11:30

SYSTEMY ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

R. BIERNACKI

29 A

11:35-12:20

SYSTEMY ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

R. BIERNACKI

29 A

12:25-13:10

SYSTEMY ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

R. BIERNACKI

29 A

13:15-14:00

SYSTEMY ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

R. BIERNACKI

29 A

14:05-14:50

MONITOROWANIE I URUCHAMIANIE  URZĄDZEŃ I SYST.EN.ODN

– ZAJ.PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

14:55-15:40

MONITOROWANIE I URUCHAMIANIE  URZĄDZEŃ I SYST.EN.ODN

 – ZAJ.PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

15:45-16:30

MONITOROWANIE I URUCHAMIANIE  URZĄDZEŃ I SYST.EN.ODN

 – ZAJ.PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

16:35-17:20

MONITOROWANIE I URUCHAMIANIE  URZĄDZEŃ I SYST.EN.ODN

– ZAJ.PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

17:25-18:10

MONITOROWANIE I URUCHAMIANIE  URZĄDZEŃ I SYST.EN.ODN

– ZAJ.PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

18:15-19:00

MONITOROWANIE I URUCHAMIANIE  URZĄDZEŃ I SYST.EN.ODN

– ZAJ.PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

4 ZJAZD – 15,16 PAŹDZIERNIK 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

15.10.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

3A

15:45-16:30

DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

3A

16:35-17:20

DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

3A

17:25-18:10

DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

3A

18:15-19:00

DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

3A

19:05-19:50

DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

3A

19:55-20:40

DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

3A

16.10.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

3A

8:55-9:40

DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

3A

9:45-10:30

DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

3A

10:45-11:30

DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

3A

11:35-12:20

DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

3A

12:25-13:10

-

-

-

13:15-14:00

-

-

-

14:05-14:50

-

-

-

14:55-15:40

-

-

-

15:45-16:30

-

-

-

16:35-17:20

-

-

-

17:25-18:10

-

-

-

18:15-19:00

-

-

-

5 ZJAZD – 22,23 PAŹDZIERNIK 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

22.10.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

-

-

-

15:45-16:30

-

-

-

16:35-17:20

-

-

-

17:25-18:10

-

-

-

18:15-19:00

-

-

-

19:05-19:50

-

-

-

19:55-20:40

-

-

-

23.10.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B.GOGOLIŃSKA

SALA  6 D

8:55-9:40

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B.GOGOLIŃSKA

SALA  6 D

9:45-10:30

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B.GOGOLIŃSKA

SALA  6 D

10:45-11:30

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B.GOGOLIŃSKA

SALA  6 D

11:35-12:20

JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

B.GOGOLIŃSKA

SALA  6 D

12:25-13:10

-

-

-

13:15-14:00

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

14:05-14:50

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

14:55-15:40

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

15:45-16:30

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

16:35-17:20

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

17:25-18:10

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

18:15-19:00

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

6 ZJAZD – 29,30 PAŹDZIERNIK 2021

ROZKŁAD GODZIN

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

SALA

29.10.2021 (PIĄTEK)

14:55-15:40

DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

3A

15:45-16:30

DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

3A

16:35-17:20

DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

3A

17:25-18:10

DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

3A

18:15-19:00

DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZA

M.WRZESZCZYŃSKA

3A

19:05-19:50

-

-

-

19:55-20:40

-

-

-

30.10.2021 (SOBOTA)

8:05-8:50

-

-

-

8:55-9:40

-

-

-

9:45-10:30

-

-

-

10:45-11:30

-

-

-

11:35-12:20

-

-

-

12:25-13:10

-

-

-

13:15-14:00

-

-

-

14:05-14:50

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

14:55-15:40

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

15:45-16:30

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

16:35-17:20

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

17:25-18:10

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

18:15-19:00

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENER.ODNAW. – ZAJ. PRAKT.

K. STYŚ

WARSZTATY

W najbliższym czasie nastąpi aktualizacja planu

Planowany termin ukończenia kursu – 25.06.2022 r.