Zespół Szkół

Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie

Turniej świąteczny w siatkówce

Jeszcze w starym roku w niedzielę 22 grudnia 2019 nasi siatkarze wzięli udział w I Turnieju Świątecznym w Parzewie. W turnieju wzięły udział 4 zespoły: Parzew - gospodarz, Młode wilki, Kotlin i uczniowie ZSCKR Marszew. Zawody rozgrywano systemem "każdy z każdym" do 2 wygranych setów. Nasza drużyna spisała się bardzo dobrze wygrywając dwa z trzech rozegranych meczów.

Zwycięstwa: 2:1 z Młodymi Wilkami i 2:0 z Kotlinem pozwoliły na zajęcie 2 miejsca w Turnieju. Pierwsze miejsce przypadło gospodarzom, którzy wygrali wszystkie mecze. Na uwagę zasługuje fakt, że w drużynach z Parzewa i Młodych Wilków trzon zespołów stanowili absolwenci naszej szkoły! Turniej przebiegał w sportowej i sympatycznej atmosferze.

świąteczny turniej siatkowki w ZSCKR w Marszewie

Robert Michalak